O NÁS

MY77: " Móda je viac než vášeň "

my77fashion.sk

Dámska móda online so značkou MY77

Si náročná na tvoje obliekanie? Chceš nosiť niečo jedinečné? Hľadáš značkové oblečenie, ktoré je kvalitné, pekné a trendy? Našla si ho.

Internetový obchod my77fashion.sk je autorizovaným predajcom módnej značky MY77. Špecializujeme sa výlučne na dámske oblečenie a doplnky od tejto značky.

Brand MY77 bol založený v Maďarsku takmer pred dvadsiatimi rokmi ako rodinný podnik. Verili tomu, že aj stredoeurópsky módny návrhár je schopný prispôsobením sa k svetovým trendom vytvoriť niečo originálne. MY77 dnes už natoľko prerástol so svojimi jedinečnými kúskami dámskej módy, že v Maďarsku je jedna z najpopulárnejších módnych značiek. Kamenné predajne MY77 sa nachádzajú takmer v každom maďarskom meste a v obchodnom centre. V poslednej dobe svoju činnosť rozšírili aj na okolité krajiny.

Našim cieľom je predstaviť a rozšíriť online tieto unikátne dámske oblečenie na Slovensku. Prinesieme všetky nové kolekcie, prakticky každý vyrobený model. Pozor, šaty sú vyrobené v limitovanom množstve, oplatí sa teda neustále sledovať našu stránku pre nové kolekcie dámskej módy, ktoré prichádzajú každé dva týždne. V ponuke nájdeš jednoducho všetko, čo je MY77, dámske oblečenie prakticky na všetky príležitosti: oblečenie na každý deň, elegantné šaty, sexi šaty, party šaty, športové outfity, letné šaty, moderné plážové oblečenie, zimné oblečenie a veľa ďalších.

FILOZOFIA ZNAČKY MY77

" Móda je nič iné než kúzlo okamihu, lesk, pulzácia života chceme aby si cítila: MY77 je naraz ženská a šokojúco jedinečná."


Aktuálny sortiment

Ukážka z momentálne ponúkanej kolekcie

Kolekcie prichádzajú každé dva týždne, všetky modely prísne v limitovanom množstve. Prezri si náš celý sortiment, alebo aktuálne ponúkané tričká, šaty, nohavice, súpravy, sukne, overaly, bundy, vesty, svetre, spodné prádlo, plavky a rôzne módne doplnky a neváhaj si objednať! Na tejto stránke si vždy nájdeš niečo nové, alebo akciové. S kvalitou objednaných odevov a so spätnými väzbami na tvoje obliekanie budeš zaručene spokojná.


Sociálne siete

Buď vždy v obraze a sleduj nás aj na Facebooku alebo na Instagrame, kde si vždy môžeš získať najnovšie informácie o našich novinkách a akciách. Pre našu videogalériu sa prihlás na náš Youtube kanál. Sleduj nás na sociálnych sieťach, prezeraj krásne fotografie a videá s najnovšími kúskami módneho oblečenia od značky MY77 a keď máš otázku, neváhaj nás kontaktovať.


Odber noviniek

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania newslettera.